MÍSTA VÝUKY - Taneční škola GREGORIADES

Přejít na obsah

Taneční kurzy probíhají v nádherných tanečních sálech, kde atmosféra kurzů je umocněna historickým půvabem krásných tanečních sálů. Všechny sály jsou moderně vybaveny a nabízí všem účastníkům nezapomenutelný taneční zážitek.
   MĚŠŤANSKÁ BESEDA NEJKRÁSNĚJŠÍ TANEČNÍ SÁL V PLZNI
MĚŠŤANSKÁ BESEDA
Měšťanská beseda je historická secesní budova, která je srdcem plzeňské kultury. Najdete zde několik nádherných tanečních sálů - Velký sál (VS), Malý sál (MS), Atrium (AT), Společenský sál, Reprezentační salonek, Primátorský salonek, Zrcadlový sál a také okouzlující secesní kavárnu. Všechny prostory jsou moderně vybaveny. Pořádají se zde všechny prestižní společenské akce a probíhá zde výuka všech tanečních kurzů, které naše taneční škola pořádá. Účastník tanečního kurzu pro mládež si zatančí téměř na všech tanečních sálech v Měšťanské besedě, kde ty největší taneční akce tanečního kurzu budou uspořádané ve Velkém sále. Taneční sál je vždy přizpůsoben počtu přihlášených osob do tanečního kurzu.

   KAVÁRNA BESEDA 1901 SECESNÍ PROSTORY V SRDCI PLZNĚ
SECESNÍ KAVÁRNA BESEDA 1901
Měšťanská beseda v Plzni byla zbudována v roce 1901 a sloužila jako společenské a kulturní centrum pro místní obyvatele. Přijměte srdečné pozvání do našeho nového konceptu v plzeňské Besedě s názvem 1901, kde se o Vás postaráme od ranních hodin, a to v podobě naší rozmanité snídaňové nabídky společně s výběrovou kávou. Během poledních hodin Vám nabídneme naše polední menu společně s naší celodenní stálou nabídkou, která je lehce inspirována tradiční francouzskou kuchyní. Po celý den je Vám k dispozici naše široká nabídka ginů, zahrnující dvacet druhů z celého světa, snoubená s doporučeným výběrem toniků. Kromě toho máme také rozmanitou nabídku 20 druhů prosecca, abychom potěšili Vaše chuťové buňky.

   HOTEL U ZELENÉHO STROMU NEJHONOSNĚJŠÍ TANEČNÍ SÁL V NEPOMUKU
HOTEL U ZELENÉHO STROMU
Nově zrekonstruovaný hotel ve zrekonstruovaném domě u Zeleného stromu je vybaven v kategorii *** Superior. V hotelu u Zeleného stromu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení. Je ideální variantou konference, zasedání školení, či jiné druhy setkání. Nově je zde k dispozici konferenční sál ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 100 míst vlastním barem, teráskou, jezírkem a dětským hřištěm. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka.
   HOTEL PRÁCHEŇ SPOLEČENSKÝ SÁL, KAVÁRNA & RESTAURACE V HORAŽĎOVICÍCH
HOTEL PRÁCHEŇ
Nově rekonstruovaný objekt bývalého kina v secesním stylu. Sál je umístěn v samostatné budově areálu hotelu. Prostory jsou s přístupem denního světla a prostory možno spojit i s letní terasou. K dispozice je zde Kavárna Monroe caffé s dětským koutkem - můžete zde poobědvat i povečeřet s dětmi či si kavárnu zarezervovat pro soukromou akci a také skvělá Pizzeria Casa verde - restaurace, která nabízí pravou italskou pizzu z pece na dřevo (pec od italské firmy Pavesi s otočnou podlahou je výjimečná a v České republice ji uvidíte jen velmi vzácně), čerstvé těstoviny vlastní výroby, pokrmy z masa a sezónní speciality. Na nápojovém lístku najdete italskou kávu Carraro, výběr vín od vinařů z Čech i Itálie, domácí limonády, míchané nápoje a prémiové destiláty.
   KULTURNÍ DŮM BŘEZNICE PROSTORNÝ TANEČNÍ SÁL V CENTRU MĚSTA
KULTURNÍ DŮM BŘEZNICE
Kulturní dům v Březnici je možné považovat za kvalitní architektonické dílo významného architekta Karla Pragera. Celý komplex je umístěn jen pár kroku od centra nádherného města. Hlavní sál je spojen posuvnými stěnami s přísálím v úrovni přízemí a lze upravit dle akce a využít na rauty nebo semináře. U tanečního sálu a na balkóně jsou umístěny bary a v přízemí je umístěna prostorná šatna.

Návrat na obsah