O NÁS - Taneční škola GREGORIADES

Přejít na obsah

Taneční škola GREGORIADES byla založena před 50ti lety a tanečními kurzy prošlo již několik tisíc žáků. Zakladatelé taneční školy byli Václav Gregoriades a Jana Gregoriadesová, která dodnes tanec vyučuje a předává všechny informace a rady další rodinné taneční generaci. Další pokračovatel nejznámějšího tanečního jména v plzeňském kraji je Nikola Gregoriades. Naše rodinná taneční škola vychází z velice bohaté a dlouholeté tradice pořádání tanečních kurzů pro mládež. Během této doby neustále rozšiřujeme nabídku tanečních kurzů pro všechny věkové kategorie. Důraz je kladen, jak na zachování tradičních hodnot tanečních kurzů (prostorné taneční sály, kvalitní a moderní hudba, slavnostní atmosféra), tak na propracovaný styl výuky, kde jsou obsaženy všechny tance klasické, ale i tance moderní. Od roku 2012 vedou taneční kurzy Nikola Gregoriades a Jana Gregoriadesová spolu s asistentkami. Pořádáme taneční kurzy pro mládež i dospělé v podzimní i jarní sezóně. Tohoto zájmu našich klientů si velice vážíme a je pro nás hnacím motorem neustále na sobě pracovat a vymýšlet stále lepší taneční kurzy.
   NIKOLA GREGORIADES MAJITEL TANEČNÍ ŠKOLY
NIKOLA GREGORIADES
majitel taneční školy

Nastupující rodinná taneční generace, která jde v tanečních krocích zakladatelů taneční školy. Styl výuky je v klasickém i moderním pojetí, které zde vypracovali zakladatelé taneční školy, kde se můžete těšit na skvělou zábavu a uvolněnou atmosférou s moderní hudbou, na kterou si s námi rádi zatančíte. Nyní můžete nejmladšího tanečního lektora potkat ve všech tanečních kurzech, které nabízíme. Je stále aktivním tanečníkem a účastní se na většině vystoupení TŠ GREGORIADES a vytváří choreografie pro taneční předtančení pro absolventy tanečních kurzů všech věkových kategorií.
Je členem Svazu učitelů tance a byl také členem Českého svazu tanečního sportu
Dosáhl nejvyšší mezinárodní taneční třídy M ve sportovním tanci a je stále aktivním tanečníkem
Účast na tanečních soutěží po celé ČR a na mezinárodní taneční soutěži v Itálii (ALASSIO OPEN)
Taneční vystoupení a taneční show pro účastníky tanečních kurzů pro mládež i dospělé
Taneční vystoupení a taneční show na významných akcích: Reprezentační ples Plzeňského kraje,
... Ples města Plzeň, Nadace 700 let města Plzeň, Reprezentační ples TOP 09 ...atd.
Praxe ve výuce v tanečních kurzech již přes 17 let a samostatně vede taneční kurzy přes 9 let
Fotografie z historie i současnosti tanečních mistrů najdete v naší GALERII
   JANA GREGORIADESOVÁ SPOLUZAKLADATELKA TANEČNÍ ŠKOLY
JANA GREGORIADESOVÁ
spoluzakladatelka taneční školy

Výuce tance se věnuje více jak 50 let. Za tuto dobu vychovala řadu skvělých tanečníků a tanečnic a vypracovali systém taneční výuky spolu se spoluzakladatelem taneční školy Václavem Gregoriadesem, která v sobě spojuje kvalitní výuku, skvělou zábavu a uvolněnou atmosféru. Právě Jana a Václav Gregoriadesovi vytvořili jiř řadu let osvědčený způsob výuky tance pro mládež a dospělé. Kvalitu výuky dokazuje několikaleté zkušenosti, které posbírali během života při výuce tance.
Taneční konzervatoř obor společenský tanec
Byla členem Svazu učitelů tance přes 40 let
Výuka tance od roku 1968 se spoluzakladatelem a manželem Václavem Gregoriadesem
Praxe ve výuce v tanečních kurzech již přes 53 let
Fotografie z historie i současnosti tanečních mistrů najdete v naší GALERII
   IVETA GREGORIADESOVÁ ADMINISTRACE A ASISTENTKA
IVETA GREGORIADESOVÁ
administrace a asistentka

Asistentka taneční školy, která jde v tanečních krocích zakladatelů taneční školy. Styl výuku je v klasickém i moderním pojetí, které zde vypracovali zakladatelé taneční školy, kde se můžete těšit na skvělou zábavu a uvolněnou atmosférou s moderní hudbou, na kterou si s námi rádi zatančíte.
Praxe ve výuce v tanečních kurzech již přes 4 roky
Fotografie z historie i současnosti tanečních mistrů najdete v naší GALERII
   MARIANNA ZUMR ASISTENTKA
MARIANNA ZUMR
asistentka

Nejmladší asistentka taneční školy, která jde v tanečních krocích zakladatelů taneční školy. Styl výuku je v klasickém i moderním pojetí, které zde vypracovali zakladatelé taneční školy, kde se můžete těšit na skvělou zábavu a uvolněnou atmosférou s moderní hudbou, na kterou si s námi rádi zatančíte.
Praxe ve výuce v tanečních kurzech již přes 8 let
Fotografie z historie i současnosti tanečních mistrů najdete v naší GALERII
Návrat na obsah