Taneční kurzy probíhají v nádherných tanečních sálech, kde atmosféra kurzů je umocněna historickým půvabem krásných tanečních sálů. Všechny sály jsou moderně vybaveny a nabízí všem účastníkům nezapomenutelný taneční zážitek.

 

 

 

 

 

Měšťanská beseda je historická secesní budova, která je srdcem plzeňské kultury. Najdete zde několik nádherných tanečních sálů a také okouzlující secesní kavárnu. Všechny prostory jsou moderně vybaveny. Pořádají se zde všechny prestižní společenské akce a probíhá zde výuka všech tanečních kurzů, které naše taneční škola pořádá.

 

Adresa a mapa: Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

 

 

 

 

 

 

Hotel U Zeleného stromu je historická budova s překrásným tanečním sálem a stylovou Švejk restaurací na pomezí Pošumaví a jižních Čech. Všechny prostory jsou moderně vybaveny. Pořádají se zde všechny prestižní společenské akce a probíhá zde výuka všech tanečních kurzů, které naše taneční škola pořádá.

 

Adresa a mapa: Hotel U Zeleného stromu, náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk

 

 

 

 

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2016 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES