Na této stránce najdete informace k objednání dárkového poukazu (dárkový poukaz se Vám určitě bude hodit - pokud nevíte co zrovna darovat k různým příležitostem), dále zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy a taneční řád Taneční školy GREGORIADES.

 

 

 

 

 

Obdarujte své blízké originálním dárkem v podobě tanečního kurzu, při kterém se naučí obdarovaný tančit (nebo se naučí nové figury a tance - pokud vyberete pokračovací kurz), pobaví se na tanečním parketě a dopřeje tělu zdravý pohyb. Dárkový poukaz můžete darovat k Vánocům, narozeninám, výročí či ocenění pro studenty nebo pro Vaše zaměstnance.

JAK OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ:

Objednávku zašlete na e-mail: info@gregoriades.cz

Uveďte, na jaký taneční kurz chcete vystavit dárkový poukaz.

Napište jméno a příjmení objednatele + obdarovaného.

Uveďte, na jakou poštovní adresu chcete dárkový poukaz zaslat.

...a to je vše - ostatní Vám zašleme na Váš e-mail.

 

 

 

 

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy k tanečním kurzům. Další informace najdete v menu u každého tanečního kurzu nebo v menu na úvodní stránce. V případě, že nenajdete odpověď na Váš dotaz, napište nám na e-mail nebo využijte infolinku, kde Vám rádi poradíme.

1. Jak se přihlásit do tanečního kurzu, je ještě volno?

Nejjednodušší způsob přihlášení do tanečního kurzu je vyplnění ONLINE přihlášky. Přihlášku najdete vždy na konci nabídky daného tanečního kurzu. Zde si také můžete zvolit typ platby. V nabídce také najdete výběr z několika kurzů, které nabízíme a informaci o stavu zápisu, kde jste informování o zahájení zápisu, obsazenosti kurzu a volných místech.

2. Do kdy se přihlásit a uhradit kurzovné?

Doporučujeme se přihlásit a uhradit kurzovné (osobně, poštovní složenkou nebo bankovním převodem) co nejdříve. Plné přihlášení do tanečního kurzu se rozumí, přihlášení a uhrazení kurzovného. Informace o zahájení zápisu sledujte u daného tanečního kurzu. Pokud se přihlásíte včas získáte navíc slevu za včasný zápis (kde je sleva až 200 Kč) a budete mít také jistotu, že se do tanečního kurzu dostanete (spolu s kamarády a spolužáky).

3. Chceme se přihlásit celá třída, dostaneme slevu?

Slevu již nabízíme od 10 osob, dle přehledu u daného tanečního kurzu. Čím více Vás bude, tím větší slevu získáte (až 500 Kč/os.). Stačí zaslat informaci kolik Vás bude (seznam osob + e-mail), které budou ve skupině a zaslat na e-mail info@gregoriades.cz a my Vám zašleme informační e-mail včetně kódu, který pak každá osoba uvede v ONLINE přihlášce. Každá osoba vyplní ONLINE přihlášku, zadá kód pro slevu a odešle. Na uvedený e-mail Vám do 24hodin zašleme instrukce k platbě. A to je vše.

4. Zapomněli jste uhradit kurzovné? Nepřišlo Vám potvrzení?

Pokud jste nestihli uhradit kurzovné, v uvedeném termínů, který jsme Vám zaslali, zašleme Vám připomenutí na Váš e-mail. Pokud jste již vše uhradili (osobně, poštovní složenkou nebo bankovním převodem), jsou všechny formality k přihlášení do tanečního kurzu vyřešeny. Tímto se dostavíte až na první taneční lekci (informační e-mail k zahajovací lekci Vám bude zaslán na e-mail), kde dostanete průkaz do tanečního kurzu. Pokud i přesto si nejste jisti, jestli platba dorazila v pořádku, napište nám nebo zavolejte a vše Vám potvrdíme.

5. Mohou se přijít podívat rodiče a kamarádi na taneční lekce?

Na taneční lekce zveme všechny rodiče (i oni si chtějí připomenou své začátky v tanečních) tak i Vaše kamarády a spolužáky (kteří se teprve do tanečních chystají). Vstup na tyto taneční lekce je pouze ve vhodném oblečení a obuvi a vstupenku si budete moci zakoupit před vstupem na taneční sál.

 

6. Kde si budeme moci zakoupit vstupenky na akce a plesy TŠ?

Vstupenky na prodloužené, závěrečné, lekce stolování & raut, akce TŠ ...atd. si budete moci zakoupit na tanečních lekcích. Přesné datum zahájení prodeje vstupenek Vás budeme informovat na Váš uvedený e-mail v přihlášce.

7. Nevíme jaký taneční kurz zvolit (základní nebo pokračovací)?

Pokud si nejste jisti jaký taneční kurz zvolit, nabízíme možnost si zkusit  pokračovací kurz, a dle náročnosti, která Vám bude vyhovovat nebo ne, se pak můžete rozhodnout - zůstat v tomto kurzu a nebo zvolit základní. Pokud jste navštěvovali naše taneční kurzy, je pokračovací kurz navazující na základní.

8. Nemůžeme přijít na taneční lekci, dá se lekce nahradit?

Může se stát, že náhle onemocníte, a nebudete moci přijít na taneční lekci. Můžeme Vám nabídnout náhradní lekci (pokud probíhá současně druhý taneční kurz), kterou si můžete nahradit další týden (tzn. můžete přijít na taneční lekci jak vašeho kurzu a pak na další taneční lekci druhého tanečního kurzu). Toto lze udělat pouze po dohodě s tanečními mistry.

9. Je možné vystavit fakturu (kurzovné uhradí zaměstnavatel)?

Fakturu Vám vystavíme, stačí zaslat fakturační údaje ke zpracování faktury. Pro zaměstnance Vám rádi připravíme dárkové poukazy, které můžete předat jako bonusy pro své zaměstnance.

10. Kde najdeme další informace a fotografie? Jste na Facebooku?

Všechny informace a fotografie najdete zde na internetových stránkách www.gregoriades.cz nebo ve fotogalerii fotostudia FOTOSVĚT www.tanecnikurzy.cz a nebo můžete navštívit i naše stránky na facebooku, kde najdete nejnovější informace a pozvánky na akce a aktuální informace taneční školy.

11. Nabízíte individuální výuku tance?

Pokud chcete procvičit tance a figury, které jste se v tanečním kurzu naučili a chtěli byste se v tanci dále zlepšit (nebo nemáte čas navštěvovat pravidelný taneční kurz), nabízíme i individuální výuku tance. Stačí nás informovat na infolince nebo nám zašlete dotaz na e-mail info@gregoriades.cz .

12. Pořádáte letní taneční soustředění?

Ano, taneční soustředění probíhá v období (červenec-srpen). Vždy je upřesněno pro každý taneční kurz zvlášť (pro děti/mládež/dospělé). Informací zasíláme na e-mail.

 

 

 

 

 

Děkujeme za dodržení výše uvedených všeobecných obchodních podmínek a organizačních pokynů tanečních kurzů, tanečních přípravek a všech akcí taneční školy a přejeme Vám množství nezapomenutelných zážitků s Taneční školou GREGORIADES Plzeň.

1. Vaše vyplněná přihláška do tanečního kurzu (v předprodeji, elektronicky nebo písemnou formou) je závazná. V případě odhlášení z kurzu v jeho průběhu nebo po skončení kurzu nemůžeme kurzovné vracet. V každém případě nás kontaktujte - nabídneme Vám náhradní termín lekce nebo kurzu.

2. Odesláním přihlášky udělujete výslovný souhlas dle § 5 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, provozovateli Taneční školy GREGORIADES k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán, a to písemnou formou doporučeného dopisu na adresu sídla taneční školy.

3. Průkazka účastníka kurzu je nepřenosná na další osobu. Je to jediný doklad o zaplacení a jediný doklad opravňující k návštěvě kurzu. Při každé návštěvě lekce účastník předkládá průkaz k zaznamenání účasti.

4. Pravidelná docházka do tanečního kurzu je v zájmu návštěvníka a jejich zákonných zástupců, nenavštívené lekce nemohou být z kurzovného odečítány. V případě, že je to možné, může být účastníkovi kurzu nabídnut náhradní termín lekce.

5. Vyučovací lekce začíná i končí přesně v udanou hodinu. Vstup na vyučovací lekci je dovolen na pokyn pořadatelské služby. Na taneční lekce přijďte s mírným předstihem cca 10 - 15 minut dříve, pro plynulé odbavení u šaten ...apod.

6. Doprovázející osoby a ostatní hosté se v kurzech a ostatních akcích taneční školy prokazují jednorázovou vstupenkou zakoupenou při vstupu.

7. Vstup do tanečního sálu je povolený vstup pouze v čisté společenské obuvi vhodné k tanci. Vhodné oblečení pro účastníky kurzu a doprovázející osoby a ostatní hosté je zásadní podmínkou závaznou pro všechny, kteří se chtějí zúčastnit taneční lekce a ostatních akcí taneční školy. Účastníci docházejí do kurzů již v předepsaném oblečení. U sálů nejsou zřízeny převlékárny a ani toalety nejsou vhodným místem pro převlékání. Jak se nejlépe obléci do tanečních kurzů naleznete v popisu pro každý daný kurz. Kabáty a zavazadla (s výjimkou dámských kabelek) je nutné před vstupem na lekci uložit v šatně. Taneční lekce probíhá v nádherném secesním sále a bylo by nevhodné nosit na taneční lekci tyto předměty a ošacení, které by nebylo jak z estetických, bezpečnostních tak i z prostorových důvodu povoleno.

8. Obecná společenská pravidla a pokyny vyučujících lektorů a pořadatelské služby jsou pro účastníky kurzu, doprovod a hosty závazné. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenským zvyklostem může vyučující nebo pořadatelská služba účastníka nebo návštěvníka kurzu nebo akcí taneční školy bez náhrady vyloučit.

9. Konzumace alkoholických nápojů účastníky tanečního kurzu pro mládež není povolena. Věk účastníka kurzu není rozhodující. Stejně tak z obecného a etického pohledu není dovoleno přinášet do sálů a přilehlých prostor jakékoliv vlastní nápoje a potraviny. U tanečních sálů jsou k dispozici za účelem občerstvení (kavárna, bar) cateringové provozy s dostatečným sortimentem.

10. Taneční sál i ostatní společenské prostory jsou nekuřácké a kouření je zde zakázáno.

11. V průběhu výuky není vhodné v sále používat mobilní telefony. Pokud se bez telefonu neobejdete, zajistěte prosím, aby výuka ani ostatní přítomní nebyli rušeni vyzváněním či jinými zvuky Vašeho přístroje.

12. Žvýkačka není vhodným společenským doplňkem ani u účastníků kurzů, doprovázejících osob ani u hostů tanečních kurzů a akcí taneční školy.

13. Fotografování a pořizování audio a videozáznamů v průběhu jednotlivých lekcí všech tanečních kurzů a akcí taneční školy na jakékoliv nosiče není možné bez souhlasu vyučujícího lektora nebo provozovatele taneční školy. Platí přísný zákaz pořizování fotografií a nahrávání během výuky. V průběhu kurzu mohou být dokumentovány taneční lekce, prodloužené, závěrečné plesy a ostatní akce taneční školy fotografem a kameramanem taneční školy. Vyhrazujeme si právo pořizovat fotodokumentaci a audiovizuální nahrávky z kurzů nebo akcí taneční školy a podobizny i obrazové snímky zachycující jednotlivé účastníky kurzů a akcí taneční školy používat ke svým propagačním účelům (vystavení fotografií na internetových stránkách taneční školy www.gregoriades.cz nebo www.tanecnikurzy.cz , propagační materiály taneční školy). Rodiče mohou pořizovat fotografie a videonahrávky pouze svých dětí pokud tím nenarušují průběh akce taneční školy. Platí pouze pro akce kde je provozovatelem dovoleno pořizovat fotografie a videonahrávky

14. V případě změny času nebo místa konání lekce jsou tyto změny ihned zveřejněny na internetových stránkách www.gregoriades.cz . Pokud jste řádně přihlášení a čitelně jste uvedli svůj e-mail, vše Vám bude zasláno.

15. V případě nenaplnění kapacity kurzu si vyhrazujeme právo sloučit kurzy stejné úrovně nebo nabídnout náhradní kurz do následujícího kurzu v jiném termínu.

16. Storno podmínky při odhlášení z tanečního kurzu: při odhlášení z tanečního kurzu 50 dnů a více před zahájením kurzu je storno poplatek 30% z uvedené ceny kurzovného, při odhlášení 49 dnů a méně před zahájením kurzu je storno poplatek 60%. Po zahájení tanečního kurzu se kurzovné nevrací. Výjimku lze přiznat v odůvodněných případech (např. dlouhodobé onemocnění - doloženo lékařskou zprávou) v takovém případě se vrací část kurzovného za neabsolvované lekce sníženo o administrativní poplatek 20%.

17. Zodpovězení jakýchkoliv dotazů se můžete před zahájením lekce, příp. během přestávky lekce nebo jiné akce taneční školy obracet na vyučujícího lektora. Mimo tuto dobu nás můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Všechny kontakty Taneční školy GREGORIADES naleznete na našich internetových stránkách.

18. Přihlášením do kurzů nebo zaplacením vstupného účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečních kurzů seznámil a souhlasí s jejich dodržováním.

Poslední aktualizace proběhla: 19.2.2014

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2017 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES